استخدام و جذب کارآموز

همکاری با گروه فنی و مهندسی PLCpro

همکاری 1

یکی از اهداف گروه PLCpro توسعه همکاری های خود با علاقمندان به صنعت می باشد که برای تحقق این امر از خرداد سال ۱۴۰۰ تصمیم گرفتیم در قالب پروژه های مختلف از قبیل نصب , راه اندازی , تعمیر و نگهداری و همچنین به سازی و نوسازی کارگاه ها و کارخانجات گوناگون در صنایع مختلف با علاقمندان همکاری نمائیم.

با توجه به گستره پروژه های صنعتی در سرتاسر کشور عزیزمان ایران قصد داریم برخی از پروژه هایی را که به مجموعه PLCpro محول گردیده است را در قالب پروژه های طراحی و یا تعمیر نگهداری و به سازی و… بصورت برون سپاری (با شرایط بسیار عالی) به جوانان علاقمند به پیشرفت در صنعت محول نمائیم (با نظارت مهندسین مجموعه PLCpro) لذا در صورت تمایل جهت همکاری با گروه فنی و مهندسی PLCpro  رزومه کاری خود را به نشانی زیر ارسال نمائید تا بعد از بررسی توسط کارشناسان مجموعه با شما جهت یک گفتمان حضوری (برای کسانیکه خارج از تهران ساکن می باشند بصورت آنلاین جلسه ای ترتیب داده خواهد شد) هماهنگی های لازم انجام گردد.

رزومه خود را به یکی از نشانی های زیر ارسال نمائید :

 Jobs@PLCpro2018.ir 

  PLCpro2018@yahoo.com

   Arash_Borji64@yahoo.com

محل سکونت خود را حتما در رزومه ارسالی قید نمائید

( نفراتی که در محل اجرای پروژه سکونت دارند در اولویت می باشند)

شرایط جذب نیرو در مجموعه PLC pro

  1. دارای مدرک دیپلم , فوق دیپلم , کارشناسی و بالاتر در رشته مهندسی برق (کلیه گرایش ها) – مکانیک و یا رشته های مرتبط 
  2. سابقه کاری حداقل ۲ سال.
  3. در صورت نداشتن سابقه کاری , گذراندن دوره های اتوماسیون صنعتی (PLC-HMI-Drive) کفایت میکند (ارایه گواهی شرکت در دوره های مذکور الزامی می باشد).
  4. در صورتی که بصورت خود آموز به آموزش اتوماسیون صنعتی (PLC – HMI – Drive) پرداخته اید و گواهی جهت ارائه در دست ندارید می توانید با شرکت در آزمون های آنلاین گروه PLCpro و بعد از قبولی در آزمون گواهی دریافت نمائید. (ورود به صفحه برگزاری آزمون آنلاین)
  5. آشنایی به تجهیزات اتوماسیون صنعتی .
  6. با توجه به تدریس مهندس آرش برجی در جهاد دانشگاهی شریف و مجموعه PLCpro دانشجویان این مراکز در اولویت میباشند.
  7. در صورت تمایل به گذراندن دوره کارآموزی در مجموعه PLCpro نیازی به دارا بودن شرایط ۱-۳ نمی باشد.(در رزومه ارسالی حتما گزینه کارآموزی را ذکر نمائید)

در صورت تمایل به همکاری تمام وقت می توانید آگهی های دعوت به همکاری را که از سوی شرکت های مختلف برای ما ارسال میگردد را در کانال تگرام ما به نشانی زیر مشاهده نمائید: